Wykończenie Wnętrz

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead w require_once() (linia 9 z /sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /includes/menu.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /includes/common.inc).
Jesli nie masz czasu na remont lub wykończenie mieszkania, nie wiesz z jakimi kosztami należy się liczyć, Bank oczekuje od Ciebie profesjonalnego wykonawcy w zamian za udzielenie kredytu. Czekamy właśnie na Ciebie.
 
Dla naszych klientów stworzyliśmy Kompleksowe pakiety wykończeniowe na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki nim w łatwy i czytelny sposób znajdziesz materiały wykończeniowe dla swojego domu. Wybierz spośród propozycji Silver, Gold, Platinium oraz Pakiet Individual dla bardziej wymagających.
 
Polski

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.